Půjčka pro začínající podnikatele bude připravena ještě dnes

Chcete investici do startu, ale banka ve vás nemá moc velkou důvěru? Samozřejmě, pokud jste na úplném začátku, nemáte čím ručit a historie firmy se zatím píše ve dnech. Není jisté, jestli váš podnikatelský záměr opravdu vyjde, to ukáží až následující měsíce a roky. Kdo nic nezkusí, ten nic nezíská, jak říká známé úsloví a podnikatel má před sebou mnoho výzev. Na jejich splnění ale potřebuje počáteční kapitál. Ten se dá získat v nebankovní sféře, což je šance zvláště tehdy, když banka řekne rezolutní ne. Pokud se chcete obejít bez papírování, je to také zajímavá příležitost.

Částku si vyberte podle svých představ

Je pravda, že půjčka pro začínající podnikatele může být hodně pestrobarevná. Umožní vám totiž získat peníze na nábytek do kanceláře nebo také základní vybavení dílny. Při výběru není kam spěchat, pečlivě si rozmyslete, jak velkou sumu peněz potřebujete a teprve poté vyplňte kontaktní formulář. V něm půjde o jediné, ověření totožnosti a také prokázání, že podnikáte. Stačí platné IČ, které bude posléze ověřeno, nejde o složitý proces. V zásadě jde jen o několik málo minut, které vám budou stačit ke kompletaci celé žádosti. A kolik si můžete půjčit? Jak dlouho můžete ve finále splácet?

  • 5 tisíc korun je základní suma, o které lze jednat. Stačí vám na tablet, mobil či jiné elektro?
  • 30 tisíc korun je částka, která je pomyslným stropem. Zaplatit s ní můžete úplně cokoliv.
  • 7 dnů, ale také až 30 dnů. To jsou mantinely, podle kterých se bude řídit splátkový kalendář.

Bez nutnosti osobních schůzek

Nechcete chodit na pobočku, přijde vám, že je to ztracený čas? Nevadí, protože podnikatelská půjčka se dá sjednat velmi jednoduše online! Bez čekání, telefonátů, schůzek s makléřem a podobných věcí, které stojí jen další cenné minuty. Nechtěli byste se raději věnovat svému podnikatelskému záměru a diskuzím s klienty?

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *