Webové stránky jako propagační i obchodní nástroj

V současné době se stále více společností zaměřuje na digitalizaci, ostatně není se čemu divit. Situace spojená s rozšiřováním nákazy koronavirem nutí ještě více podniků a firem zakládat internetové obchody, tlačit na jejich propagaci a zvyšovat tržby právě přes internet. Protože právě internet je momentálně jediný silný nástroj, přes který prodáte produkty i služby. Stačí mít k tomu vhodné nástroje, a to především webovou stránku.

Jestliže jste doposud na vytvoření webových stránek měli názor, že přece ve vašem oboru je nepotřebujete, je na čase ho změnit.

Webová stránka od profesionála

Pokud nemáte s kódováním a programováním žádné zkušenosti, ani vám není blízký design jako takový, svěřte práci do rukou někoho, kdo se v daném segmentu orientuje a pohybuje dlouhá léta. Jaroslav Voldřich je profesionál, jenž nabízí vytvoření webových stránek na míru. Přistupuje ke svým klientům individuálně, a tak dokáže do výsledku promítnout vaše představy a přání. Stejně tak vám navrhne, co ještě letí, co naopak už nikoliv.

Důležité je, aby byly webovky uživatelsky přívětivé, přehledné a intuitivní. Jedině tak totiž přimějete návštěvníka, aby na nich zůstal. Jak taková tvorba www stránek probíhá? Samozřejmě každý programátor má jiný postup a přístup. Jaroslav Voldřich zná prostředí internetu, vždy se klientů ptá, co by se jim na stránkách líbilo, a ještě navíc nabízí dlouhodobou správu.

Další služby, které oceníte

Ovšem mít internetovou stránku nestačí, je potřeba dát uživatelům vědět, že existujete. Okamžitým zdrojem návštěv je PPC reklama. V případě správného nastavení funguje perfektně, generuje konverze i návštěvnost. Správa PPC kampaní je také v kompetenci Jaroslava Voldřicha. Dále vám nastaví reklamy na Facebooku a zajistí copywriting, tedy i obsah.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *