Jednoduchý trik jak půjčit peníze úplně zadarmo bez úroku

Časy se mění a internetové porovnání nebankovních půjček stále více tlačí na poskytovatele. A to až do takové míry, že někteří začali nabízet své půjčky zdarma. Neúčtují svým zákazníkům žádné úroky a ani žádné poplatky – tedy alespoň při jejich první půjčce. Využijte této možnosti i vy a neplaťte žádné úroky, žádné poplatky a ani korunu navíc. Kolik si vezmete, tolik i vrátíte. Poskytovatelé sázejí na to, že budete s jejich službami spokojeni natolik, že se k nim v budoucnosti vrátíte. A při opakovaných půjčkách úrok již zaplatíte.

Jak to funguje, jednoduše a rychle

Díky internetovému porovnání nyní můžeme vidět všechny dostupné nabídky na jednom místě. Přehledně srovnané. Okamžitě vidíme, kdo v ČR nám půjčí a za jakých podmínek. Úrok, RPSN, výše splátky, doba splatnosti…vše porovnáme jedním kliknutím.

Aby společnosti byly konkurenceschopné, tak musejí stále snižovat své podmínky. A nyní dospěli až tak daleko, že nabízejí vyzkoušení svých služeb zdarma. Potřebujete 5 000 Kč? Půjčte si 5 000 Kč a vraťte i 5 000 Kč. Nebude vám naúčtován žádný úrok a ani žádný poplatek. Podmínky jsou skutečně takové a není v tom žádný skrytý háček. Daná společnost doufá, že po vyzkoušení jejich služeb se stanete jejich stálým zákazníkem. Oceníte rychlost schválení a rychlost vyplacení. A budete-li v budoucnosti potřebovat peníze opět, tak přijdete právě k nim.

Takovéto nabídky se nacházejí i v porovnání, na které jsme uvedli odkaz na začátku článku. Tam se ovšem nacházejí všechny nabídky. A to i ty, které tuto akci nenabízejí. Chcete-li jen vyfiltrované výsledky, pak navštivte Půjčky první zdarma bez úroku – zde jsou pouze firmy, které tuto akci mají momentálně aktivní. A vy si je můžete porovnat dle rychlosti vyplacení nebo například počtu vyžadovaných dokumentů ke schválení. Samotné úrokové sazby netřeba porovnávat – při první žádosti jsou nulové!

Na co si dát pozor i přestože je to zdarma

Především si dejte pozor na podmínky. Nejdůležitější jsou tyto dvě – výše půjčky a doba splatnosti. Akce první zdarma je zpravidla omezena maximální výší (např. maximálně do 8 000 Kč). A zároveň i dobou, do které musíte vše vrátit (například o 45 dnů). A tuto dobu splatnosti nesmíte překročit, jinak se vystavujete možnosti, že vám budou účtovány penále za pozdní splacení. Jednoduše řečeno – využijte výhodné akce, ale vždy mějte na paměti, že zde jsou podmínky, které musíte dodržet. Jinak akce přestává platit.

V mnoha případech se ovšem setkáváme s tím, že daný poskytovatel raději přivře oči. A nesnaží se za každou cenu účtovat poplatky. Celou pointou této akce je zákazníkům ukázat, že jejich schválení a vyplacení je rychlé, jednání přátelské a podmínky výhodné. Aby se zákazníci vraceli a při příštích příležitostech úroky již platili. Účtovat při této akci za každou cenu penále a dávat složité podmínky by šlo přímo proti zájmu a smyslu této akce. A právě proto se zde vždy setkáme s jednoduchými a jasnými podmínkami.

Využijte této možnosti a půjčte si zdarma

Navštivte výše uvedený odkaz. A porovnejte si, které nabídky jsou pro vaši situaci nejvýhodnější. Zejména svoji pozornost směřujte na maximální výši (zpravidla 5 000 – 15 000 Kč) a dobu vyplacení (zpravidla do 30 minut). Kliknutím na tlačítko žádosti budete přesměrováni na internetové stránky, kde se nachází online formulář. Pečlivě jej vyplňte a počkejte na výsledek posouzení – v dnešní době záležitost maximálně 20 minut. Peníze vám ihned putují na bankovní účet a vy je ještě dnes můžete vybrat nebo použít k platbě. Následně si již jen do kalendáře pečlivě poznamenejte kdy musíte vše vrátit zpět. Aby jste se vyhnuli pokutě za pozdní vrácení a měli vše skutečně 100% zdarma.

A budete-li s jejich službami spokojeni, tak se k nim můžete v budoucnu vracet. Prvotní vyzkoušení máte díky této akci plně zdarma.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *