Moderní obce potřebují digitální vymoženosti. Jaké?

Každý člověk chce žít v moderní obci, jenže ne každá obec je moderní. Když projíždíte mnohými obcemi, máte pocit, že v některých se doslova zastavil čas. Ať takový pocit nemají lidé z vaší obce, patřete mezi moderní obce, kde se bude dobře žít a kde se budou lidé stavovat v kavárnách na kafé. Nabízí se však otázka, co obce potřebují, aby se staly moderními? Potřebují zejména digitální vymoženosti.

Digitalizace je něco, co mnozí lidé zavrhují. Jenže pravdou je, že některé digitální vymoženosti nejsou vůbec špatné. Vezměme si například níže uvedené vynálezy, které dokážou z každé obce udělat moderní obec.

Digitální úřední deska

Nejdříve si zmiňme digitální úřední desku, která je skvělou náhradou stávající úřední desky, která obvykle stojí před obecním úřadem v dané obci. Zatímco do klasických úředních desek se toho tolik nevejde, často se tam nevejdou všechny důležité informace, do digitálních úředních desek se toho vejde opravdu mnoho. Je to takzvaný nekonečný prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Navíc je to nepřetržitá informační služba.

Díky digitálním úředním deskám budou občané obcí skvěle informováni. Navíc je ocení i turisté, jelikož do nich můžete přidat i virtuální 3D prohlídku města nebo turistické tipy a trasy.

Digitální panely

Digitální panely jsou něco, co využije kdejaká společnost či instituce. Využívají se na konferencích, ale využívají je také hotely, restaurace, také samozřejmě obce. Většinou sídlí na obecním úřadě a využívají se při prezentacích nebo na schůzích. Ovšem ve vaší obci si určitě najdou ještě jiného využití.

Pravdou je, že digitální panely plně nahradily klasické roll-up bannery a reklamní stojany a cedule. Pojďte s dobou a vyměňte staré za nové a moderní. Pokud si digitálními panely nejste plně jisti, můžete si je zatím jen pronajmout.

 

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *