Strojírenství zažívá i v době covidu obrovský rozmach

V posledních dvaceti letech se strojírenství neustále rozvíjí, přičemž i v době celosvětové pandemie onemocnění COVID-19 zažívá dané odvětví nemalý rozmach. Strojírenské společnosti neustále hledají nové zaměstnance, ostatně není se čemu divit, protože mají spoustu zakázek. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké služby jsou ve strojírenství velice žádané.

Ve strojírenství působí spousta společností, ovšem ne všechny dokáží nabídnout tak komplexní služby jako KT MetSteel s.r.o.

Ohýbání trubek

V první řadě je velice žádané ohýbání trubek, profilů, tyčí, kulatin a ostatních materiálů. Při ohýbání je důležitá vysoká přesnost, stejně tak si strojírenská společnost musí nechat záležet na opatrnosti. Při ohýbání totiž často dochází k poškození materiálu. KT MetSteel s.r.o. zajišťuje jak kusovou výrobu s možností ohybu ve svěráku, tak i sériovou výrobu, přičemž ohyb provádí v ohýbacích strojích.

Výpalky z plechu

Další možností jsou výpalky z plechu, pro jejichž realizaci se používají různé technologie – laser, plazma a metoda kyslík-acetylén. Pro výpalky se využívají hlavně CNC laserové stroje, které jsou schopny pracovat s materiály jako nerez, ocel a hliník s tloušťkou 20 mm. Pokud potřebujete vytvořit výpalky z plechu s tloušťkou až 300 mm, potom je vhodné řezání plazmou.

Prodej hutního materiálu

KT MetSteel s.r.o. se specializuje nejen na výše uvedené služby, ale nabízí i prodej hutního materiálu. Objednat si můžete všechno od konstrukční, nerezové a nástrojové oceli přes slitiny hliníku, mědi a mosazi, až po speciální slitiny a odlitky. V sortimentu hutního materiálu najdete tyče, trubky, nosníky, plechy, svitky, desky, bloky, přířezy i odlitky.

Tak neváhejte a obraťte se na odborníka, jenž má v dané oblasti dlouholeté zkušenosti.

Podobné články...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *